dust8

Může být člověk v solidní kondici i po devadesátce pokud solidně nasává, bo by to byla chyba v Matrixu?

Odpovědi
elkon

Když budeš nasávat, tak se toho věku nedožiješ, protože budeš mít játra v háji. A to mnohem dřív.

zjentek

Co to má být za otázku, jako. S tím „bo“ jsem si to již vysvětlili. A tady máš zase BO zřejmě coby PŘESTOŽE. 🤷‍♂️ Tak já už nevím… Takto ti málokdo položí adekvátní odpověď, bo ses už nachuja zeptal (pozor, nezaměnit „nachuja“ za „na chuja“), ale k věci:

Chyby v matrixu se ale dějí a děje se jich najednou tím více, čím je člověk více probuzený k hlubšímu uvědomění. Alkohol taky něco dá a něco vezme, i zde platí- misky vah mají být vyváženy. Mnoha abstinentům by se také ulevilo, kdyby s pitím začali. Například trápí- li je realita všedních dnů, zejména pak téma člověka ve vztahu k pozůstatkům jeho přirozeného životního prostředí, které s ním zde koexistují a jaké zde bylo coby dokonale fungující stroj/celek dávno před ním. Zřejmě by pak mohli žít mnohem déle.

OSHO

Je mi 70 let a poznal jsem velmi staré lidi a většinou platí to že v 50 letech se zdraví člověka začíná rychle hroutit a proto zaměsnavatelé nechtějí zaměsnat lidi kterým je více než 50 let, vyjímkou jsou státní zaměstnanci na vysokých funkcích, nebo podnikatelé na vysokých funkcích. Neumíme si předsatavit sociální budoucnost, kde budou v EU starobní důchody od 70 let!