Kelt

Může Bolt žalovat pořadatele za způsobené zranění a vůbec?

Legenda Usain Bolt se chtěl rozloučit pěkným výkonem, ale došlo ke zranění. https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/smutne-louceni-velkeho-sampiona-jamajska-stafeta-s-boltem-nedokoncila-zavod-35628?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
Mohl by za to někoho žalovat a chtít bolestné, respektive chtít zaplatit za to, že vinou pořadatelů přišel o lepší umístění (předpokádám, že i to se platí)? Děkuji

Odpovědi
autacek

Podmínky pro závod měli všichni stejné. Chápu, že je těžké prohrávat, ale nejlepší nemůže být věčně.