Nela56

Musím si znovu koupit tyto aplikace?!

Dobrý den, nedávno jsem si dala notebook zpátky do továrního nastavení, vymazali se mi i aplikace, jako je word atd.. Musím si je znovu koupit ?

Odpovědi
elkon

Před jakoukoli manipulací je potřeby vše zálohovat. I aplikace. Nemáte Office na cédéčku?

cochee

elkon, jak chceš zálohovat aplikace, aniž bys měl instalačky? Zálohovat lze maximálně uživatelská data, ale žádné zálohování ti nevytvoří instalační zdroj aplikace. Ještě tak maximálně bitová kopie celého HDD pomůže.