Luss1993

Musím přiložit potvrzení o užívání stavby k daňovému přiznání FO?

Podávám daňové přiznání za minulý rok, a poprvé uplatňujeme úroky z hypotéky. Nebyli mi schopní říct ani na FÚ jestli mám přiložit potvrzení o užívání stavby (stavba je v rekonstrukci). Mám trvalý pobyt stalé u rodičů, tím pádem se neshoduje adresa na kterou byla hypotéka brána s adresou mého trvalého pobytu. Nechci za týden posílat další potvrzení. Jinak jsem účastníkem hypoteční smlouvy atd. Jinak je vše ok.

Odpovědi
mosoj

Nepochopitelné!

https://www.fi­nance.cz/518984-kdo-a-kdy-muze-uplatnit-odpocet-uroku-z-hypoteky/