Kuře

Musí být člověk, který vlastní papillona, pořád doma?

A jak dlouho vydrží být doma sám? Předem děkuji za zodpovězení těchto otázek.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Je to jak u ostatních psů,musí ho odmala po krátkých časových intervalech nechávat samotného doma,aby si na to zvykl a postupně je prodlužovat.Známí ho mají ,jsou celý den v práci a není problém – je to na zvyku,to je celé.Ale déle jak 8,max.10hodin by to být nemělo,i tak mě je těch pejsků líto.