Kerynka

můj osumnáctiletej přítel přítel mi vždy po ránu psal ahoj lásko a tetkon mi najednou už píše jen ahoj

mám si myslet něco špatnýho ? poradte prosím

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak mu napiš -to už nejsem tvoje láska? Máš snad jinou?:D:D
Jak mi to máme vědět?
Doplňuji:
oprava my to máme vědět

Další odpovědi
Katusa

Berte to tak, že ne každé ráno má člověk náladu psát to stejné, jestli jste spolu déle, už prostě nemusí mít náladu neustále dokola vás oslovovat „lásko“. Prostě se třeba jen špatně vyspal. Rozhodně bych si v tomto případě nechala od cesty provokativní otázky stylu „to už mě nemiluješ?“, mohl by to vzít jako obvinění a zbytečný důvod hádky by byl na světě. Pokud vás to moc trápí, promluvte si s ním, ale pěkně sms, nejhorší co je tak řešit takov věci po sms nebo fb. Nic pšatného si nemyslete, prostě se třeba jen špatně vyspal.

Vseznalek88

Mám dojem, že tohle je spíše dotaz do pořadu „Volejte věštce“
uaaaaaaa

jpau

Jak píše Katusa, ještě bych možná doplnil, že je to z lenosti – alespoň tedy u mě, kluka. Preci jen musíš klikat další písmenka navíc…

Za další, se to vašemu druhu nesmí říkat pořád (tzn. 1 a více denně: platí pro lásko, miluju tě, jsi nejužasnější) protože to po čase přestane brát vážně, nebo to co hůř začne brát jako rutinu, což si myslím že není úplně ok.

Damiana

Jak dlouho spolu chodíte? Možná ho už ta šílená zamilovanost přešla, na tom není nic neobvyklého. Buď ráda, že ti vůbec píše a neslovíčkař. Až ti nebude brát telefon, to je důvod k obavám. V tomhle případě se nervuješ zbytečně. Hlavně, že když jste spolu, lásku ti najevo dává dostatečně, tak co ne?

venkovan

neboj. Za chvilku bude psát čauky.
Jestli každý den posílat SMS hned po ránu – tak to má výdrž pokud je to déle něž tři měsíce.

anonym

No jo, to mi psal denně až do konce, než jsem ho poslala do pr…, protože byl nevěrný, to tak někdy lidi dělávaj, není to myslím „otázka pro věštce“, pamatuj si, že nový koště dobře mete a taky když ptáčka lapají…, to znáš,ne?