BENYTA

Motorky – mám ČEZETU z roku 1962

Poradíte mi odkaz,kde zjistit její cenu?
Také psací stroj REMINGTON…
A mnoho dalšího…je to nečekané dědictví…

Odpovědi
Drap

Vhodný odkaz zřejmě nenajdeš, určitě ne pro všechny věci. Podívat se na inzerci podobných věcí. Stroj Remington pak buď sběratelé, nebo starožitníci.
Cena těchto starších věcí, je vždy otázkou poptávky a nabídky.

mojitek

napište přesný typ Ćezety a třeba vložte i fotku
Doplňuji:
http://www.mo­torkari.cz/mo­tokatalog/cz/cz-175-501.html

je to ona?

BENYTA

vím jen, že je se startérem,zatím je ještě ve stodole a jsou vidět max řídítka

mojitek

aha,takže to bude skůtr ČZ ,typ 501 ,říkalo se mu prase… jak jsou ty reklamy v TV s tím tydýtem na TMobile(nevím přesně) tak ta barevná co s ní jezdí on tak to je ona ten Váš skůtr.V opravdu pěkným stavu,zrenovovaný prodáte za cca 70 tis.Jinak ve špatným stavu tak za 15–20tis

mojitek

čekám ....... čekám na ten typ :o)