Martyslaw

Doporučíte prosím (nejlépe z vlastní zkušenosti) spolehlivou motorku s objemem motoru 125 ccm do 45 000 Kč pro 16letého?

Nejlépe cestovní. Mám na to 45 000. Děkuji

Odpovědi
Kelt

Najdi si nabídku v Auto- moto, nové i starší typy. Udělej si základní přehled, co kolik stojí a co každý stroj dovede. Protože je to asi první motorka, tak si vyber takovou, kterou dokážeš ovládat a ne takovou, co nezvládneš.

hapiky

Pro mě existuje jen jedna: Yamaha xvs Dragstar. Cena ojetiny od 30000–60000. Většinou nemají najeto víc, než 30000km. Dvouválec, výkon od 8kw-11kw.

Mildanek72

HONDA INNOVA 125 ccm,HONDA Wave 110i jedná se o motorkoskútry s výkonem motoru od 6,3 do 7-mi kw,maximálka rovina až 95km/h spotřeba do 2,3–2,5l/100km.dovoz Německo,Holandsko.

Schluker

@hapiky: Dragstar? Parodii na chopper? Posez na nic.. ve 125ccm jedine silnicku typu honda CBR anebo nejaky enduro.