orestez

Morální otaz. Poraďte mi, prosím, komu víc tzv úplatku??

Doplněno: Je zde Guma i v noci? Nebo jí chodí upozornění do budíku? To, že nějaká firma nebo organizace poskytující služby ve vyhledávání mění svá pravidla neznamená že hodlá měnit lidi. Jestli se někdo cítí být vyvolen touto firmou a stát se jejich kvalitářem, stává se tím, kdo v minulosti dovolil, aby bylo zavražděno mnoho lidí. Vzpomeňme třeba vyhlazovací tábory smrti! Tolik k tzv. plagiátorství obrázků nebo bez uvedení zdroje. Zdroj obrázku je tedy home/desktop/im­g.xcf
https://uloz.to/!sQxdVP3­BYAZz/img-xcf
___

Jde o takovou věc. Mám vždycky nemocné zuby a po celý rok trpím něčím jiným.
Prosím, čtěte a neodcházejte. Nesuďte. Když mám polovypadlé zuby, přicházím sám se sebou a pak přichází léčba. Léčba koňským úderem do obličejové části, takže se po několik měsíců VZPamatovávám, než jsem schopen opět chodit po HM obchodech. Čtěte prosím dál. Předchozí věta popisuje insolvenci spojenou se slabým nákupem v Albertu (Hytlermarket) původ od blogera z Ostravy pana Větvičky. Tak.

Měl jsem cestu ke kováři, abych mohl měsíc ušetřit za jízdu na cizím koni. Mám pro něj dvě čokoládové bonboniéry. Jedna stála 175 korun, nebojte se prosím matematiky, o tu nežádám, čtěte dál. Druhá čokoládová bonboniéra za 50 Kč. Byl bych koupil víc. Prostě je to navíc než to, co mu dává stát. Je to vlastně hloupost, přinášet čokolády. Víte, že spotřeba chlastu ubývá, protože skoro každý jezdí autem.
No nic.
To víte.
Vlastně toho víte víc.
Jde o to. Ten, ke kterému přicházím se svým problémem, není dostupný a má tam zástupce. Ten není ochoten dělat odbornou práci za nedostupného.
Koupil jsem 2 jakési krabice čokolád. 1 je dražší, druhá o třetinu levnější. Když jsem přišel na místo kde by se měla služba todlenc, tak tam má ceduli, tento člověk marodí. Běžte vedle, k paní Vynášečové Popelářové. Pomocník toho mého oblíbeného objektu tam je, ano. A měl jsem připraveny 2 bonboniéry, není problema přikupiť.

Jenže jsem odkázán na práci jejich kolegů které neznám. A právě potřebuji jeho zásah abych nemusel platit léčbu koně běžnou aplikací běž nebo půjdeš do salámu.
Sumarum.

Takže můj kovář odkazuje na jiného. Toho neznám a chci pro svého koně klid.
Koho víc podplatit, když můj leží polomrtev rozkládající se v červy motýlů a vaří si čaj hledíc z okna, jeho podkoní má ze své pozice dělat to nejhorší, odebírat koňům a kravám krev. A pak nový neznámý kovář, po kterém chci zrušení závodu.
Moje pozice: obava z rozhodnutí nějaké postkomunistic­ké báby.

Nejlepší odpověď
ivzez

Žádný úplatek!

Obraťte se na svou zdravotní pojišťovnu
a nechte si doporučit jiného zubaře od ní.

(Mně pojišťovna pokaždé, když jsem potřebovala,
doporučila dobrého lékaře.)

Další odpovědi
autacek

Už přestaň chlastat, dotaz nemá hlavu patu.

mosoj

To je výsledek základní školní docházky, nebo dokonce ještě něčeho vyššího?

Cenobita

To je slátanina. To bych nenapsal ani kdybych se o to snažil. sumasumárum

orestez

Mosoji psal jsem sice pod timto obrazkem, ale take v primeri neceho jineho, abych nekoho neposkodil. No, dopadlo to dobre.