Monkey business

Nevíte co toto slovní spojení v překladu znamená???

Odpovědi
jelineko

opičí kšeft? nebo obchod?

Nuk nuk

Ono se to dá přeložit několika způsoby.

může to být:
Opičí obchod (to mi nezní moc věrohodně)
Opičí podnik
Opičí problém
Opičí věc
Opičí záležitost nebo záležitosti

POpravdě řečeno, tahle kapela mě nijak nepřitahuje a nezajímá, tudíž neznám ani její naturálie, abych stoprocentně odhadla, co z toho nejlépe „padne“.

Martina82

Znamená to nečestné nebo hloupé chování, je to obrazný výraz, nedá se to překládat doslova.

miris78

opičárna, kulišárna

Cenobita

lumpárna

Slovo nějaký druh nekalé/stinné/temné aktivity.

http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=monkey+busi­ness

Slovo pro jakýkoliv druh pokoutní/temné/stin­né činnosti, čarodějnictví, zlomyslnost, skopičiny, nečestnosti, podvod, šikanování, machinací, vylomeniny , zlomyslný, ďábelskou a podvodným chováním. To také znamená všechno: být na nějaké šílené věci, dolů, lži, být stinný, neuctivý, hrát někoho a tajemství.