Ji1rka

Moji veřejnou skupinu na Facebooku nemohou vyhledat lidé, které nemám v přátelích. Jak to změnit?

Chci, aby moji veřejnou skupinu mohli vyhledat i lidé, které nemám v přátelích (teď jim to nejde). Prosím poraďte jak to udělat. Předem moc děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
quentos

To zřejmě půjde jen přes admina, který by musel změnit parametry skupiny (existuje několik stupňů zabezpečení skupiny proti vyhledávání, např. veřejná, skrytá či tajná. Musel by ji změnit ve veřejnou…).
… teď mi došlo, že tím „moji“ možná myslíte, že jste admin vy – takže za „admina“ si dosaďte sebe…