LůcaDůcaPůca

Moje sestra má fleky na zádech

moje sestra má takové světlé flíčky na zádech. Kolem 0,5 až 1,5 cm. Je jich tam hodně, v oblasti od krku až do poloviny zad. Nevíte co by to mohlo být ?
Doplňuji:
Drap: náhle se jí tam předevčírem oběvili :)

Odpovědi
Damiana

Neužívá sestra hormonální antikoncepci nebo antibiotika a neopalovala se při tom? Takové vitiligo (depigmentace) se právě v důsledku této nevhodné kombinace někdy objevuje. Určitě by měla zajít k dermatologovi, protože samo se to nespraví. A nebo je to úplně něco jiného – k doktorovi určitě! 🙂