Banán94

Moje partnerka se mnou nechce spát, nedělám něco špatně?

S přitelkyní spolu spíme 1× týdně, někdy 2× týdně, a jsme spolu cca 2 roky. Ze začátku to bylo skoro každej vikend a teď, když se o něm zmíním, tak mě odpálkuje blbyma řečma… I když v ten den není unavena (jak se říká), tak si o nem můžu nechat jen zdát já se pak citim frustrovaný a méněcenný… se vším jí pomáhám, Když můžu, jako každej muž, ale pak už jenom slyším: „Nelep se na mě“

Nejlepší odpověď
Alesh

Seš okoukanej, prostě jsi skončil, jen ti to nechce říct přímo. Takže si najdi jinou.

Další odpovědi
ivzez

Ano, děláte jednu zásadní chybu:
Místo řešení problému se svou partnerkou hledáte v internetu
názory cizích lidí → lidí, kteří neznají Vás ani ji.
(Kdybyste tohle udělal mně, byl by konec hned.)

Vztah nikdy není jednostranný, „pracovat na něm“ musí oba.
Bude-li se snažit jenom jeden, k ničemu to nepovede.

Podle mne byste si měl s partnerkou v klidu promluvit o tom,
jak oba vztah vnímáte a co od něj očekáváte do budoucna.

da ny

Pokud vyloučíme stres a únavu…
Může mít jiný apetit/potřebu (pro někoho je i 1× za měsíc moc).
Užívání HA často snižuje libido......
Obava z otěhotnění také…
Sex ji nebaví nebo s Vámi nebaví (nudný).
Může být bolestivý/nep­říjemný. (zdravotní důvody, výtok).
Pravdou je, že pokud se ženy vyhýbají sexu, nebývají již ve vstahu spokojeny.
Případně to může znamenat zkomírání/budoucí konec vztahu.
Zkuste komunikovat a otevřeně se zeptat, co se děje a zda s Vámi ještě počítá…

marci1

Kup jí květiny, pozvi ji do kina, na romantickou večeři, prostě kamkoliv. Co nejčastěji pobývejte mimo domov. Počkej, až sama bude chtít intimní vztah. 🙂

quentos

Jo, píšeš jako prase. Jestli jí píšeš milostný dopisy podobným stylem, tak se vůbec nedivím, že to působí antikoncepčně.

yuko

Vyměň partnerku, nechápu, proč jste ještě spolu!?

terry

Naprosto souhlasím s ivzez.

Alesh

jj, marci, to určitě pomůže. 🙂 O co se vsadíš, že mám pravdu já?

marci1

Pravdu s okoukaností mít můžeš, ale pokud každý den oba dva čučí doma u TV a chroupou brambůrky, tak nějaká změna (vypadnout z bytu-změna prostředí) jistě za zkoušku stojí. 🙂