Avatar uživatele
vevinka007

Moje kotě, help

Dobrý den, moje kotě se furt drbe ucho, má rýmu! Jo vím, že jet na veterinu, ale rodiče tam jet nechcou! A sama nemůžu !!
A rodiče se nenechají ani překecat..! Já sama bych ani tam netrefila nemám přepravník! Takže co s ní?! Dík

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Kotě nech doma v teple a použij humánní léky. Jistě máte doma nějaké kapky do uší nebo do nosu tak mu uši vytírej (obě) ale jen tam kam dosáhneš bez problému prstem obaleným buničinou nebo tamponem umotaným z vaty.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Zajdi do nějakého zverimexu a kup vitamínovou pastu s vit.C a dávej mu to – oni ti jistě poradí.Ouško zkus opatrně vyčistit stočenou kosmetickou poduškou nakapanou nějakými kapkami proti rýmě,i do nosánku mu můžeš trochu kápnou jestli se ti to povede.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bubukaa

Může mít v uších takové ty černé věci ted nevím jak se tomu říká, namoč si VELMI málo vatičku na špejli do oleje a tím mu oušta protírej, Mamince skus vysvětlit že nevíš jak ho máš ošetřit( třeba že si veterinální prohlídku klidně zaplatíš pokud bude ptořeba) ale že at tam s tebou jde protože s o koťátko bojíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata