koala

Moje kočka má 3 třítýdenní koťata. Kdy je začít dokrmovat, jak a čím? Jsou k dostání dudlací lahvičky?

Nejlepší odpověď
GM

S dudlacími lahvičkami si nedělejte starosti, kočka se o koťata postará nejlíp a naučí je jíst kočičí stravu, až přijde jejich čas. Prostě je přivede k jídlu. Hlavně jim z těch lahviček nedávejte kravské mléko!!! tím jim spolehlivě přivodíte strašlivý průjem a utrpení.

Další odpovědi
panenka

Pátý až šestý týden věku
V tomto věku jim nabízíme menší granulky určené pro koťata, syrové hovězí maso (musí být 48 hodin přemražené), vařené kuře nebo konzervy pro koťata. Pokud granulky nechtějí, zvlhčíme jim je trochu vodou. V tomto věku již musí mít koťata k dispozici vodu. Ideální je vodní fontánka, ve které se voda neustále čistí a koťátka vodu neroznesou všude po bytě. Přestože jsou čím dál víc samostatnější, matka se o ně stále stará a kojí je. Stále musí mít své zázemí, teplý pelíšek, kam budou chodit spát a odpočívat.
Láhev s dudlíkem moje babička koupila v drogérii

Zdroj: http://www.moje-kocka.cz/kote/na­rodila-se-nam-kotatka-aneb-odchov-kotat-krok-za-krokem-73.html