kočíčí

dokrmovaní kotat

máme tedy 3kotatka včera narozená,mám je přikrmovat? a čím? mám pocit,že naše kočka strácí o ně zájem,šla ven a už je asi hodinu pryč, co s tím poradte někdo díky

Nejlepší odpověď
ReHu

Gratuluji k miminečkům.
Hodina je krátká doba. Kdyby to bylo delší, tak potom se koťátkům musí pomoct, ale myslím, že se o ně postará.
Hlavně jim nedávej mlíko. Po tom mají průjem a ten je oslabuje.
Hlavně aby měla kočinda dost krmení a hlídej aby pila. Když se jim dává krmení vlhčené, v konzervě, tak mají víc vody, než když jedí jen suché granulky.
Já mám pro kocourka 3 misky. V jedné má granulky, do druhé dávám jídlo z konzervy a ve třetí má vodu.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Chov_ko%C­4%8Dky_dom%C3%A1c%C3%AD

Další odpovědi
louhra

Dokrmování takhle malých koťat nedoporučuji.Spíš byste jim ublížila.U kočky je toto chování normální.Alespoň v devadesáti devíti případech.Vím to z vlastní skušenosti.Naše kočka u mladých tké stále nebyla.Jistě se k ním včas vrátí.Přeji úspěšný odchov.

oskar

Nechejte všechno jak je,to všechno zařidi přiroda.Kočka stale s kotaty neni.Nebojte vše je vpořadku.

Džanička

Kočka po porodu normálně odchází i na několik hodin ven.Ona ví kdy se má vrátit.Moje kočky to dělají běžně.Pokud by se stalo že by je z jakéhokoliv důvodu odmítla krmit,tak si kupte slazené kondenzované mléko,vždy trošku ohřejte a zřeďte heřmánkovým čajem,aby je nebolelo bříško.Ale na to je času dost,nebojte maminka se postará,málokdy kočka koťata odmítne.Pokud budete potřebovat něco vědět,napište

Drahuška999

Ahoj, já tedy upřímně moc nevím, jak je to s tím kočíčím krmem pro úplně malinkaté koťátka ale my jsme si nedávno sháněli také koťátko, ale už to bylo takové to větší, takže se nás toto téma moc netýkalo 🙂 Mimochodem, kdybys náhodou sháněl/sháněla nějakou stránku na kočičí stromy, určitě doporučím tuto – https://www.cas­krmeni.cz/eshop/koc­ky/kocici-stromy/ zde 🙂