Avatar uživatele
kočíčí

dokrmovaní kotat

máme tedy 3kotatka včera narozená,mám je přikrmovat? a čím? mám pocit,že naše kočka strácí o ně zájem,šla ven a už je asi hodinu pryč, co s tím poradte někdo díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kokoťenko před 5101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Gratuluji k miminečkům.
Hodina je krátká doba. Kdyby to bylo delší, tak potom se koťátkům musí pomoct, ale myslím, že se o ně postará.
Hlavně jim nedávej mlíko. Po tom mají průjem a ten je oslabuje.
Hlavně aby měla kočinda dost krmení a hlídej aby pila. Když se jim dává krmení vlhčené, v konzervě, tak mají víc vody, než když jedí jen suché granulky.
Já mám pro kocourka 3 misky. V jedné má granulky, do druhé dávám jídlo z konzervy a ve třetí má vodu.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Chov_ko%C­4%8Dky_dom%C3%A1c%C3%AD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
louhra

Dokrmování takhle malých koťat nedoporučuji.Spíš byste jim ublížila.U kočky je toto chování normální.Alespoň v devadesáti devíti případech.Vím to z vlastní skušenosti.Naše kočka u mladých tké stále nebyla.Jistě se k ním včas vrátí.Přeji úspěšný odchov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Nechejte všechno jak je,to všechno zařidi přiroda.Kočka stale s kotaty neni.Nebojte vše je vpořadku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Kočka po porodu normálně odchází i na několik hodin ven.Ona ví kdy se má vrátit.Moje kočky to dělají běžně.Pokud by se stalo že by je z jakéhokoliv důvodu odmítla krmit,tak si kupte slazené kondenzované mléko,vždy trošku ohřejte a zřeďte heřmánkovým čajem,aby je nebolelo bříško.Ale na to je času dost,nebojte maminka se postará,málokdy kočka koťata odmítne.Pokud budete potřebovat něco vědět,napište

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Ahoj, já tedy upřímně moc nevím, jak je to s tím kočíčím krmem pro úplně malinkaté koťátka ale my jsme si nedávno sháněli také koťátko, ale už to bylo takové to větší, takže se nás toto téma moc netýkalo 🙂 Mimochodem, kdybys náhodou sháněl/sháněla nějakou stránku na kočičí stromy, určitě doporučím tuto – https://www.cas­krmeni.cz/eshop/koc­ky/kocici-stromy/ zde 🙂

před 1154 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek