Ely Sou

Moje kočička tak zvláštně funí nebo kýchá,nevíte co ji může být?

Začíná jaro nevím jestli ji nedraždí jenom pyl.

Nejlepší odpověď
briketka10

můj kocourek zase v noci divně sýpe, když
spí má to z toho, že lítá teď dýl venku dřív
se držel doma u kamen, taky s ním zajdu
na veterinu..

taky bys tam měla zajít na prohlídku,
abys věděla, že je kočička v pořádku..

Další odpovědi
mosoj

Jsou nemocné. Mají chřipku. Kočky mám již mnoho let, jsou očkované a dobře živené. Za celou dobu co mám kocoura jsem ho neslyšel kýchat a kašlat jako nyní. Spravila to dávka antibiotik za 400 Kč. Kočička se nakazila od kocoura a byla to další dávky antibiotik. Kocour je již starší a dost těžko se z toho dostával. Nyní je již v pořádku.