Horalu

Poradíte, zda se mohu vrátit k hokeji? Více v popisu.

Zdravým, poslední dobou mě docela trápí jeden problém. O svých 3 let jsem hrál hokej, kolem 10–11 let jsem přestal. Pak jsem se myslím po půl roce (možná víc) vrátil k hokeji protože mi chyběl. Ve 12 nebo 13 jsem s tím ale znovu seknul. Dnes mi je 15 (a v červnu bude 16) a poslední dobou mám docela výčitky svědomí z toho, často myslím na hokej, v noci se mi o něm zdají sny jak hraju. Snažím se na to nemyslet ale nejde to :(. Popravdě bych se rád vrátil ale nevím jestli by to šlo, sice bych už nebyl na takové úrovnj jako kluci a nějaká ztráta by byla poznat ale fyzičku bych nějak dotáhl. Akorát mě to přijde takové blbé se podruhé vracet, a ani nevím jak by na to zareagovali rodiče. Rád bych hrál a chybí mi hokej ale nevím co mám dělat, v Olomouci je navíc jen jeden klub takže nemám moc na výběr kde bych ho mohl hrát.

Budu rád když se někdo nějak k tomu vyjádří popřípadě mě nějak poradí co mám dělat, díky. Lukáš

a omlouvám se za pravopisné chyby, čeština není má silná stránka

--
Původní neotázka
Mohu se vrátit k hokeji:

Odpovědi
Alesh

A chceš to tady od někoho povolit, rozmluvit nebo potřebuješ motivovat? Napíšu ti jeden citát:

„Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.“

Pokud ho pochopíš, možná se podle něj i zařídíš. 😉

yuko

Proc se ptas? Sam musis vedet, co opravdu chces. Pokud se Ti o hokeji dokonce zda a mas potrebu hrat, tak to udelej. Zacni znovu hrat hokej. Proc si s nim seknulo, kdyz Te to tak bavilo. To fakt nechapu.

ivzez

Neraď se s cizími, ale s trenérem.