SickBreed

Mohu se přihlásit na pracovní úřad bez důkazu o ukončení zaměstnání?

Ztratil jsem papíry, které jsem dostal při výpovědi v bývalém zaměstnání a bohužel se mi nedaří spojit se s bývalým zaměstnavatelem. Buď se mi záměrně vyhýbá, nebo se samovznítil. Jak se mám přihlásit na pracovní úřad?

EDIT: Díky za „radu“ ve smyslu, nebudu odpovídat, najděte si to sám. Odkaz který jste poslal nefunguje.

Nejlepší odpověď
Hans51

Mohl bych Vám vše sáhodlouze popisovat, ale nejjednodušší je navštívit stránky úřadu práce a informace si dohledat tam, případně zavolat na příslušnou Krajskou pobočku úřadu práce, kde Vám poradí.

=============­========================­=====================
Nechtěl jsem zkopírovávat to, co je běžně všude dostupné. Odkaz bohužel nefunguje, ač jsem ho zkopíroval přímo z prohlížeče. Ale vážně neumíte najít internetové stránky úřadu práce sám? 😁

Protože Vámi poskytnutý popis problému je dosti strohý, nelze na něj odpovědět v několika větách. Proto jsem zvolil postup odkazu.

cochee

Hans51: Odkaz nefunguje, obsahuje-li protokol https:// . To je nějaká místní (rozuměj: na odpovedi.cz) nedobrota. Proto vkládáš-li odkaz do „Zdroj:“, změň protokol na http:// (umaž „s“), anebo nedávej odkaz do Zdroj: ale přímo do odpovědi – toto druhé ale nemám vyzkoušeno.

Hans51

Aha, to by mě nenapadlo. Děkuji za objasnění a tip 😉 příště si dám pozor (snad).