zjentek

Mohu se přihlásit na jeden emailový účet souběžně ze dvou adres a na obou adresách v něm také souběžně pracovat?

Ad Funna: …ze dvou IP adres.

Řekněme, že jsem prostě kouzelník a umím být na několika adresách současně, chápeš. takže se ptám na jeden účet spuštěný paralelně na DVOU ADRESÁCH, ale stejně tak mě zajímá, jestli s tím mail účtem můžu pracovat třeba ze čtyř adres, pokud se rozčtvrtím, což asi jo, bo pokud se ukáže, že to jde ze dvou, tak už se pak asi můžu rozdělit na sto kousků a k přihlášení k jedinýmu účtu použít třeba sto těch adres, si myslím… Ale nevím, hádám, ptám se.

Odpovědi
Funna

nějak nechápu nač se ptáš…na emailový účet sepřihlašuješ pomocí tohoto účtu…takže jak se chceš na něj přihlásit ještě i z jiného???…můžeš max nastavit alias, takže ti zprávy budou chodit na oba, ale pokud odpovíš z toho druhého, tak se zobrazí jako odesílatel ten druhý…

PS: na jeden emailový účet můžeš být přihlášen s znoha IP adres…a pokud nerozlišuješ adtresu a adresu, tak se nediv, že tě ostatní nechápou…

Hikaru X

Hele podle toho jak to chápu, tak ano . Řekněme že emailový účet sdílíš ještě z někým, oba dva na něm můžete být současně a dělat tam cokoliv chcete ale když hrajete hry na stejném úctě tak to je prosté ne

cochee

No můžeš, ani to nemusí být tak těžké „nasimulovat,“ stačí přece otevřít webmail doma v PC a zároveň v aplikaci mobilu; za předpokladu že domácí net nemáš realizovaný prostřednictvím svého mobilu jakožto přes wifi hotspot, tak bys měl přistupovat k mailserveru přes dvě různé IP adresy. Teď je jen otázka, jestli jsou obě/všechny obslužné aplikace vybavené nějakým pushem, pokud ne, tak se ti může stát, že v jedné aplikaci děláš s něčím, co už není aktuální, protože to bylo ve druhé aplikaci mezitím změněno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.