Cipisek64

Mohu připojit na AV receiver (6 ohmů výstup, 8 ohmů reproduktory) a propojit soundbar třeba HDMI kabelem?

Přípojení AV receiveru

Odpovědi
mosoj

Můžeš. 8 ohmů 6 ohmový výstup nepřetíží, ale také nevyužijí plný výkon NF zesilovače.
Pokud tam jsou konektory HDMI není problém.

quentos

A proč nám to oznamujete? (Končí-li to tečkou, není to otázka, ale oznamovací věta.)
„AV receiver 6 ohmů výstup 8 ohmů reproduktory“ je nesmysl, nevíme, který údaj patří k čemu.

Hlada

Připojit to můžeš. Rádiu se nic nestane. Otázkou je, k čemu má být ten sloup naležato dobrý. Jestli to je v jedné místnosti, tak bych ho vyhodil. Velké bedny nemůže nahradit, nehledě na fázové a časové posuny mezi digitálním a analogovým signálem.

Roman71

8 ohmové reproduktory v 6 ohmovém výstupu nejsou žádný problém. Výkon bude sice o něco nižší, ale pro propojení se soundbarem bych raději použil optický kabel.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.