OtaznikMACHT

Mohu použít v seminární práci citaci z práce bakalářské?

Právě dělám seminární práci. Na internetu jsem našla bakalářskou práci na stejné téma. Tak se ptám jestli mohu použít text z této práce ve své práci. Samozřejmě bych uvedla autora i citace. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

"Přestože se citování jiných kvalifikačních prací při psaní vlastní odborné práce moc nedoporučuje, je dobré vědět, jak citovat něčí diplomovou práci pro případ, že danou informaci nenajdete nikde jinde. Jak správně citovat diplomovou práci podle standardních požadavků?

V odkazu máte uvedený vzor.

https://www.stu­dentmag.cz/jak-spravne-citovat-diplomovou-praci-vzor-citace-podle-standardnich-pozadavku/

--

Lamalam

Pokud je v bakalářce nějaký vlastní výzkum, klidně ho cituj.