luky.1986

Mohu odstoupit takto odstoupit od smlouvy o zájezdu podle § 2535 OZ?

Nechci žádny voucher na pobyt pristi rok, pobyt ma být uskutecneny 5.4.2020 (Dva roky budu v zahraničí)
Mohu tedy podle tohoto odstoupit od smlouvy a narokovat vraceni penez bez storno poplatku?
(Koronavirus)

BlueStyle pořád zkouší voucher na příští rok a vyhýba se vrácení 100% peněz
Stačí se mrknout na jejich FB stránky a jejich komunikaci s klienty

§ 2535 ObčZ
V místě určení cesty mého pobytu a jeho bezprostředním okolí nastaly nevyhnutelné a mimořádné okolnosti, které mají významný dopad na poskytování mého zájezdu.

Odpovědi
Arne1

Tvoje cestovka ještě sama nestornovala zájezdy s odjezdem do konce dubna ? Divné…

Pepa25

Ano, můžete. Na druhou stranu chápu CK, že přednostně nabízejí vouchery a změny termínu.