Savier

Mohou ženám růst vousy?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ano, ta nemoc se zove hirsutismus, no a znamená, že osobě jednoho pohlaví roste ochlupení typické pro druhé pohlaví, takže u žen mužské pubické ochlupení, nebo právě vousy.

Nejčastěji je za tím tzv. syndrom polycystických ovarií, ovšem může za tím být ledasco.

https://www.wi­kiskripta.eu/w/Hir­sutismus

Další odpovědi
orwell

I to se může stát, jedná se o hormonální záležitost. Znal jsem jednu, která měla slušný knírek, ne sice jako chlap, ale přehlédnout se to rozhodně nedalo. Nijak se tím netrápila.

Drap

Ano mohou. Většinou nejsou tak bujné, ale neni to zase nic tak nezvyklého.

zjentek

Má přítelkyně byla lehce vousatá a vlastně dost chlupatá všude, včetně bradavek. Coby nymfomanka se celý produktivní život živila prostitucí a tak spolykala dost prášků proti otěhotnění. Přesnou příčinu jsme nikdy nezjišťovali, prostě to tak bylo a sex byl suprovní, tak co… 💁‍♂️