zjentek

Mohou přemrštěné ceny za určitých okolností i hraničit s okrádáním spoluobčanů?

Například když třeba 250 ml šťávy (sirupu) z arónie ve skleněné lahvičce od Lerosu bude stát 79.90 někde v Kauflandu.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Dnes se předražené zboží svádí na Ukrajinu, jako by se právě tam všechno vyrábělo nebo co. Mnohdy se prodávají loňské zásoby za nesmyslně vysoké ceny. Ovšem když v ČR všechno podstatné patří zahraničním majitelům, a každému je jedno, že jsme kolonie, není divu.

Další odpovědi
Drap

Ano mohou

Kryšpín

Nikoliv je to tržní hospodářství