Avatar uživatele
huxa

Mohou jít tatínkové na novorozenecké oddělení, případně po porodu v novorozeneckém oddělení své dítě držet/chovat?

Omlouvám se, málo jsem definoval ještě čas-mluvím o desítkách minut až hodinách, většinou dvě hodiny, dokud jsou maminky ještě na porodním sále pod dozorem a dítě je umístěno v tuto dlouhou dobu většinou oddělení na novorozeneckém oddělení.
Zajisté mi nikdo nebude rozporovat, že po narození dítěte je důležitý kontakt a přítomnost rodičů, kdy tato doba by se dala využít pro „seznamování se“ dítěte s otcem a otce s dítětem 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1, Agneta před 3084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Tatínkové nejen můžou, ale měli by i být u porodu:D

„Zajisté mi nikdo nebude rozporovat, že po narození dítěte je důležitý kontakt a přítomnost rodičů, kdy tato doba by se dala využít pro "seznamování se“ dítěte s otcem a otce s dítětem"

Ano zajisté…:DD
V tom případě doporučuji domácí porod (který je např. u nás v příbuzenstvu často praktikován).

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Mohou. Kdysi to měli tatínkové horší, na pokoje nesměli. Běžně postávali pod okny nemocnice, maminka v okně a vyvolávali : Jaké má oči? Má vlasy? ap. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Mohou, ale musí si za to zaplatit. Nevím, zda všude, nebo jen někde.

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek