Ganymede

Mohlo jit o panicky záchvat ci ataku?

Dobry den, vcera se mi stalo neco dost neprijemneho a je dost mozne, ze to nebylo poprve. Jeste nez Vam to popisu, tak k psychiatrovi chodim, jen ji moc neverim a vecinou mi moc nikdy nepomohla, krome prasku, ktere jakž takž pomahaji (na ocd a uzkostnou poruchu)
Uz jsem ji podobny stav popisovala, jenom prikyvla a cetla v mych spisech dal, moc ji nemusim, uvažuji samozrejme o zmene lekare.
Ted k problemu:
Tak jsem si sedla na postel a vecerela jsem a najedou me napadla hrozna (pro jine prkotina) myslenka a to, ze ja neexistuju a ze nic kolem me neni realne a to me rozrusilo, busilo mi srdce, bylo mi strašně horko pocit jako kdyz mate velky stres pak se to uklidnilo, dnes mi tato myslenka prijde absurdni.
Mate s tim nekdo zkusenosti??
Dekuji za rady :)

Tw!st, děkuji za radu asi vim, kam tím miris :D

Nejlepší odpověď
Emefej

Svému psychiatrovi nevěříš a nám věřit budeš? Rada – změň doktora.

Další odpovědi
Tw!st

měl jsem něco podobnýho před 2 lety, rozdíl byl v tom že jsem to dostával ve škole a ten stav byl tak silný že jsem musel pokaždé odejít ze školy, učitelky ani rodiče už nevěděli co dělat a spolužáci se jen smáli každej den „už zase půjdeš domů“ ? taky jsem chodil k psychologovi, prášky mi nějak extra nezabrali. můžu ti dát radu zkus víc chodit za kámošema, najdi si nějakou aktivitu třeba nějaký sport, nebo něco, tím to ze sebe jakoby vybiješ a budeš klidnější a když tě ten stav popadne zkus se jakoby nějak uklidnit a třeba se smát, vzpomeň si na něco co tě vždycky rozesměje, ještě mi pomohla jedna věc ale tu sem radši psát nebudu

Ne nejspíš nevíš co tím myslím, těžko by si to uhodna, jen jsem chtěl říct že to není legální ( teda v ČR )

KatkatkaW

Jestli máš diagnostikovanou úzkostnou poruchu a OCD, tak se divím, že se na tohle ptáš. :)