Rokio

Mohli dříve do kuřácké hospody i mladiství, a dokonce i děti?

Nezletilí nesmí kouřit a pít alkohol. To ale neznamená, že by si nemohli dát limonádu v kuřácké hospodě.

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano mohli. Dokonce tam bylo nezletilcům naléváno pivo tátovi do džbánu.

Další odpovědi
da ny

Ano.
Děti tam většinou byli s rodiči. Ti jim doma kouřili/kouří , často,
bezohledně, pod nos…
V restauracích se v době oběda, často nekouřilo (od 11/12h do 13/14 h).
Nekuřáci a děti, měli šanci, se najíst, bez obtěžujícího kouře 😉
Nezletilec, často dostane v hospodě pivo/alkohol, přece i dnes!

Ano, i já jsem šla občas pro točené pivo do džbánu, do blízké hospody, když
přijela nějaká návštěva. Táta pivo pravidelně nepil a když, tak doma lahvové.
Obchody byly v sobotu, od 12. h zavřené a v neděli celý den.