Sim

Mohli by ste mi prosím pomoct s pár otázkami je to jenom pár otázek z chemie kterým nerozumím!

1)Co je to chemický děj?
2)Co je to fyzikální děj?
3)Co je to alchymie?
4)Jaký je cíl alchymie?
5)měla alchymie ňáký význam?

Nejlepší odpověď
Lorrien

A to jako nemluvíte česky, že jim nerozumíte?? Na to si půjčte knížku z knihovny, nebo si to najděte na wikipedii, anebo UTFG!! :-o Bože ta mládež je dnes tak zdechlá, pláču nad svou generací… ;-(

Další odpovědi
hanulka11

nauč se vyhledávat a bude to pro tebe pohádka – do vyhledavače google napiš postupně všechny body cos napsala sem a uvidíš jak je to snadné a vše bude mít podrobně napsané

balca

http://lmgtfy­.com/?q=chemi­e+8.+ro%C4%8Dn%­C3%ADk