PetaKo

Berete nějaké doplňky, pokud jde o menopauzu?

Mohla bych se zeptat ohledně menopauzy jestli berete nějaké doplňky ?

Odpovědi
marci1

Údajně: nejoblíbenější léky, které pomáhají proti menopauze a klimakteriu jsou GS Merilin a Menofem. 🙂

https://zdravi­.euro.cz/leky/k/led­viny-pohlavni-organy/menopauza-klimakterium/

ivzez

Neužívám vůbec žádné doplňky, byly by to vyhozené peníze.

K odpovědi Marci1 → i to jsou poodle mne jen doplňky, nikoliv léky…

GM

Vyzkoušela jsem všechny dostupné přípravky z lékárny – bez účinku, půl roku jsem zbytečně trpěla. Potom na zkoušku hormonální náplasti a nakonec jsem si nechala zavést pod kůži implantát.