MichaelOffic

Mohl by mi někdo říci jak zjistím uživatelské jméno pro svou mobilní T-Mobile TV aplikaci?

Píšu tam uživatelské jméno z profilu u TM, taky TV1013**** jméno a heslo které mám pro přihlášení, ale pořád to píše že mám špatné jméno nebo heslo. Poradí mi někdo? Nejsou schopni dát operátory večer na linku jako kdysi, takže si člověk tak může políbit pozadí s podporou operátora.

Říkají že volám mimo pracovní dobu a když vyberu že je to nutné a jde o nahlášení poruchy tak skončím zase u toho hlášení že volám mimo dobu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Nevím, že by na zákaznické lince (4603)
byl nějak omezen provoz.

Zkuste tam zavolat, proklikat se nabídkou
k operátorovi a vydržet „na drátě“.