milhaus87

modem O2,dosah wifi

mam modem od 02 ale ve druhem patře domu již nechytam signal wifi ,existuje nejaká možnost jak dostat signal nahoru aniž bych tam musel mit telefonní zásuvku?Díky za odpoved

Odpovědi
rtepp

Anténní signál wifi se šíří vodorovně ke kolmici antény. Vyzkoušet anténu do vodorovné polohy. Mě to pomohlo.

Alesh

Co to máte za barák? Neměl jsi na mysli první patro (2. podlaží)? Kde máš router? Problém kromě nevýkonného routeru (chtělo by napsat, co ti dali, ale asi žádná sláva to nebude), by mohl být v natočení antén. Kolik jich máš? 1? 2? 3? Od antény se signál šíří nejvíc kolmo k ní a ± nějaký úhel, přesně nad anténou bude mrtvo. Pokud máš dvě antény, zkus je dát kolmo na sebe, trochu si s tím pohraj a uvidíš.

anonym

Buď použít výkonější anténu a nebo co bude asi nejlepší, tak jsem to také vyřešil, použít druhý routr.

Hlada

Co je to za modem?