hubickova

mobilní telefon HTC TOUCH

Potřebovala bych na netu najít nějakou stránku o tomhle telefonu.Ale v češtině a taky český návod na použití ke stažení.Všude je to v angličtině.Díky moc
Doplňuji:
Tak na uložto jsou jen ty novější modely,já potřebuji HTC TOUCH.A taky potřebuji zjistit,jestli tenhle telefon má budík.Bez návodu v češtině jsem naprosto ztracená

Odpovědi
Zbynas

http://www.uloz­to.cz/xkmhG3u/­htc-touch-hd-cz-manual-pdf

cochee

Český návod jsem taky nenašel, ani na stránkách HTC, takže kdoví, jestli existuje. Budík to má, přístup přes ťápnutí na hodiny (digitálky) na domácí obrazovce, ale blíže (nastavení) neupřesňuje ani anglický návod.