Mnoukaji kocky porad stejne ? Nebo maji ruzny " slovnik ". ? Na hlad, , na bolest , na strach , na pozdrav.. 🙂 ?-iv-

Nejlepší odpověď
www

Ano, mají překvapivě bohatý slovník.
Vlastní zkušenost s chovem

Další odpovědi
hanny 2

  • iv- – tady jsem něco našla:

Mňoukání:
♥ kočička Vás takto vítá, zdraví, může však také o něco prosit.
Trhavé mňoukání:
♥ je odpovědí na výzvu člověka.
Přitlumené mňoukání, které postupuje do nespokojeného vrčení:
♥ známka toho, že kočičí trpělivost se již vytratila.
Sípání:
♥ vyjadřuje připravenost k útoku nebo pohotovost k obraně.
Vrčení kojící kočky:
♥ znamená varování koťat kvůli možnému nebezpečí. Pokud vrčení ukončuje zvýšeným tónem, varuje tak člověka, který se ke koťatům blíží.

Více zde: http://kocky-pro.webnode.cz/ko­cici-slovnicek/

50centes

ano naji