Retko

Mizeni ikonek v panelu nastroju.

Mam Windows 7. A dole vpravo v panelu, mi pri kazdem restartu zobrazi jen nejake ikonky. Az restartuju treba 3×, tak se objevi vsechno. A pak zase, po dalsim restartu je tam jen neco.

Nevite co to je a co s tim?

Diky

Odpovědi
anonym

nemůžu poradit přesně, protože nevím co vám mizí, ikony jakcýh programů… Ale může to být třeba aktivností, když prog. beží v pozadí, tak si tam „udělá“ ikonku. Nebo třeba máte zapojený jiný hardware, tak tam hned naskočí, flash disc.. Je to spíš poloviční odpověď, ale aspoň něco..