BEAES

Míváte ve spánku sny??

Zdál se vám nějaký opakovaně, mně jo, co to může znamenat, když se sen stále vrací…?

Nejlepší odpověď
panenka

Občas se mi to taky stává že se mi zdá opakovaně stejný sen ale co to znamená to bohužel nevím.

Další odpovědi
elektrikář

Jako dítěti se mi několikrát zdalo že se pode mnou propadla podlaha výtahu,Ironijí osudu jsem dnes opravář výtahů,Občas se mi něco zdává,ale nedávám tomu žádnou důležitost.Mozek je úžasnej stroj, ještě o něm nevíme všechno.

iceT

Opakovany sen muze znamenat,ze vase podvedomi vam chce neco sdelit:ve dne na to nemyslite,protoze jiste mate hlavu plnou jinych veci,ale ve spanku je clovek vice uvolneny.Zkuste overeny vyklad snu.

Jahoda

Jo, to se mi též stává, že se mi sny opakují. 😉

Pepexxx

ano ny sou nadherna vec ale me se take porad vraci jeden sen ze me zabiji hadi melo by to znamenat nestesti xD ale urcite si to najdi ve snari protoze kdyz se sen opakuje vestinou je to pravda xD

Miroslavst

Nyní už to tolik nesleduji, ale zdávalo se mi, že jsem se rozběhnul a vyskočil a letěl jsem, stačilo jen kopat nohama. Paráda. Podle elektrikáře by ze mě mohl být pilot, ale asi ne.
No a taky se mi zdávalo, že jsem byl v přítomnosti krásné dívky, bylo mi dobře. bohužel ráno jsem nevěděl které.
V poslední době už jen spím-prý jak špalek.