nelka1995(2)

Nevíte co způsobuje tuto chybu při spouštění minecraftu??

Dobrý den, nevíte někdo v čem to je chyb ? Po spuštění minecraftu se normálně načte, ale místo písmenek to píše kostičky, příkládám prtscrn. https://docs.go­ogle.com/docu­ment/d/1Tp7m5_R­0aA5MuGHtNpZE_m5Y­zi8yCc1psV4ih­cP_sdU/edit?us­p=sharing

Odpovědi
HOLAS

Je to první spustění, nebo jsi to už hrál? vypadá to buď na ovladače, nebo jsi stáhl minecraft pro čínu a PC nemá čínskou jazykovou sadu, čili zobrazí čtverečky :) nic jiného mě nenapadá

shadow vj

nastavil sis písmo?
Doplňuji:
asi to máš v čínčtině