mimika obličeje

Vnuk nešilhá,ale začal před 14 dny točit očima na bok a stáčí i hlavičku,jak když vám něco vadí v oku.Když jsem se ho zeptala proč točí očima,odpověděl že tam má kysance.Což nemá.Objednali jsme ho na oční ale mají dost dlouhé lhůty.Co to může být prosím?

Nejlepší odpověď
Michal

Pokuste se vašeho vnuka dostat na CT vyšetření.Nevím odkud jste ,ale Praha má slušné objednací termíny i na očním oddělení.

Další odpovědi
Dandi

Spíše bych zkusil obvodního lékaře, nemusí to být oční vada. Lékař by to měl posoudit a poslat vás za správným lékařem. Možná to může být i z neurologického hlediska.

alenka901

zajít k lékaři ten vám určitě dá doporučení k dalším krokům

Attack-design

může to být onemocnění nervového rázu, zkuste se zeptat on line doktora na tretivek.cz