LEONEK

MICROSOFT OFFICE

MÁM DOTAZ KAMARÁDI MI POSÍLAJÍ RŮZNÉ DOKUMENTY NA EMAIL A JÁ JE NEMOHU VŮBEC OTEVŘÍT CO MI TAM CHYBÍ?? JE TO ČERVENÁ IKONKA U EMAILU CO NEMOHU OTEVŘÍT,KDYŽ JE TAM VYOBRZENA SVORKA KANCEL. TAK TO OTEVŘU JINAK NE DÍKY ZA ODPOVĚD A TIP LEO

Nejlepší odpověď
mosoj

Je třeba vědět jaké dokumenty a mít program
který je dokáže otevřít.
Pokud se jedná o prezentace pps nebo ppt je třeba mít v počítači alespoň prohlížeč ( ten se dá stáhnout free). Dokumenty typu pps a ppt nejdou otevírat přímo z emailu. Je třeba si ke stáhnout do počítače a odtud otevírat.

Další odpovědi
Misak22

Pokud je tam u tý ikony koncovka .pps tak na to potřebuješ program „Microsoft Office PowerPoint“