Hufnágl

Do které skupiny patříte?

  1. Mezi ty, kteří myjí nádobí, protože se chtějí najíst
  2. Mezi ty, kteří myjí nádobí, protože zrovna snědli jídlo

Odpovědi
Justin1

Patřím do dvojky. Nádobí myji po použití, ne před použitím.

zjentek

Mezi ty druhé, bo nejsem HOVADO! (;

seraphico

Hlásím se do dvojky.

Nassin

Samozřejmě že do dvojky, ale stane se, že zrovna potřebuju hrnec, který je špinavý a tak ho musím umýt.

paul1

Do dvojky, nějak jsem si na to zvykl a umývám hned, aby se nádobí nehromadilo. Jak je ho víc, tak už se mi do toho moc nechce

aliendrone

Napatřím do žádné z uvedených skupin.
Jednoduše po jídle strčím nádobí do myčky, kterou zapnu až když je plná. Nejekonomičtější a nejracionálnější způsob mytí, doporučuji. ;) :D :D

elkon

Mezi ty, kteří myjí nádobí, protože je to potřeba. Bez umytého nádobí slušný člověk nemůže fungovat.

Dochy

Někde mezi 😉
Když „mám službu“ tak standardně myju večer po tom co uložíme děcka. Někdy se to zvrhne, že chcípnu předčasně a pak se další den řadím do skupiny 1

elkon

Nejekonomičtější určitě není myčka, pokud není naplněna nádobím celá. Pár kousků umýt stačí ručně. To je nejlevnější.

aliendrone

elkon>>> A proto také píši v odpovědi: „…strčím nádobí do myčky, kterou zapnu až když je plná.“ ;) :D :D