pajaja

Mesicni stene a 9mesicni stene, je to v pořádku?

mame mesicni stenatko a moc nam nechce papat vzdy si vezme treba pet kousku malilinkych kousku masa a parkra si lizne mlicka..je to v poradku?a jeste mame fenecku 9mesicni porad do sebe kousaj mohou si ublizit?teda spis fenecka tomu malymu mrnousovi..

Nejlepší odpověď
ReHu

Pokud se znají, tak ne. To si jen hrají. Zlehka se okusují a tahají.
Štěňata by měla mít kvalitní stravu. Pokud mu dáváte jen maso a mléko, není plnohodnotná.
Pro štěňata jsou granule určená podle věku a musí jíst několikrát denně.

Další odpovědi
mojitek

mesicni stene( nepsala jste rasu) by melo jeste pit materske mleko

Gwen

Granule pro štěňata, a podávat je pořádně rozmočené v teplé vodě nebo neslaném vývaru. Štěněti, zvláště štěněti velké rasy, dávat aspoň 2–3× týdně žervé nebo měkký tvaroh. Zpočátku možno přisladit, aby mu to chutnalo, a jakmile si na to zvykne, s cukrem přestat.
Za odměnu nedávat piškot, ale jednu hrozinku. Je to sladkost podstatně menší a zdravější.
Jednou za týden do trochy tvarohu rozmíchat kousíček syrečku nebo syrový žloutek nebo dvě sardinky. Štěně musí dostat vitamin D a vápník, jinak bude mít zadní nohy jak lachraní ploutve, a to se špatně a draho léčí kalciovými injekcemi.
Do jídla mu přidávejte také zeleninu, začněte malinkou dávkou jemně strouhané mrkve, také kedlubny mají štěňata ráda.
Pes o třičtvrtě roku starší by mohl štěněti ublížit, až ho štěně začne po „přezubení“ kousat novými zoubky do ucha a ocasu. Na to fakt pozor, já bych to neriskovala. Zvlášť kdyby šlo o dva kluky, tam jsou rvačky jisté v momentě, kdy budou oba psi dospělí a začnou soupeřit o vedoucí místo.