Gus_Fring

Měřil jste si někdo procenta tuků v těle? Doporučujete nějaký zdarma internetový odhad?

Mně to vychází u každého různě. Tak jestli si to někdo měřil a nějaký internetový výpočet byl blízký, tak jestli by mohl doporučit. Navíc, nevím, jestli to je pro děti i pro dospělé stejné.

Odpovědi
Hlada

Nikdy jsem nic takového neměřil. Nevím ani, k čemu by mi byl takovýto údaj vytržený z kontextu. Jednou za dva roky jdu na preventivní prohlídku. Věřím, že lékař všechny údaje laboratorních vyšetření vyhodnotí správně, nemusím nic víc zjišťovat po internetu a mohu si dál užívat plného zdraví..