Lgee

Myslíte, že je kamarád mentálně retardovaný – více v popisu?

Včera mi kamarád říkal jestli bych nechtěl jít na jeho párty do snu..
Řekl sem mu jestli to jako myslí vážně a on řekl že jo a pak se mě zeptal další den
Myslíte že je mentálně retardovaný

Původní dotaz
Mentalne Postižení kamarád?
Nebo je snad něco takového možné že tam mužem být oba jako v počátku?
Je mentálně retardovaný?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

Otázka neni otázka, A celá anketa je zmatená. A nejen tato. Ty tvoje otázky jsou poněkud zvláštní. Zkus se zamyslet sám nad sebou a přehodnotit své myšlenkové pochody.

fanatik13

Ne

No řekněme to takhle můj kamarád si třeba v šatně stoupne, nebo běhá po šatně a dělá že je v CS ( hodí neviditelný granát, střílí imaginární zbraní) a u toho řiká hlášky z CS: ,, fire in the hole, enemy sparen, go go go.. :D a ještě další vylomeniny, když to udělal poprvé tak jsem si řikal jestli je v pořádku, ale časem jsem si uvědomil že je to pubertální šílenství které snad přejde to samé si maslím o tvém kamarádovi. :D

AnneBeth

Ne

Podle mě není mentálně postižený, ale každý se někdy chová divně. Ale za chvíli ho to určitě přejde.

aqirixuqwert

Ne

MámMentálně

Ano

Filip Mašek

Matthewwkoo

Ano