Pája14

Prosím jak mám napsat odvolání při zamítnutí invalidního důchodu?Děkuji předem za pomoc.

Nejlepší odpověď
GM

Existuje organizace zvaná „Liga vozíčkářů“, tam vám mohou pomoci napsat fundované odvolání a poradí vám různé vychytávky. Nestarají se pouze o vozíčkáře, pomáhají všem invalidním a nemohoucím lidem. Myslím že je to organizace placená z evropských fondů. Pokud nemají v místě vašeho bydliště svoje sídlo nebo úřední hodiny, zeptejte se na ÚP, kde byste je našla. Kamarádovi a kamarádce tam poradili velmi dobře.

Další odpovědi
Michal Kole

Já bych spíše doporučil nějakou poradnu pro zdravotně postižené. odkazy jsou na národní radě zdravotně postižených www.nrzp.cz

Tohle musí být napsáno přesně podle zákonů a i odborně lékařky fundovaně zdůvodněno.

Drap

Odvolání bude zřejmě zbytečné. Bude nutná žaloba. Viz zde :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/invalidni-duchod