Menstruace

Mužete mu někdo radit ohledně tohohle?Už několikrat jsem dokonce i protekla.Mužete mi poradit jak se toho už vyvarovat?

Nejlepší odpověď
Lucimia

Často měňte hygienické vložky, tampony. Ve spánku pod sebe dávejte ručník.
Doplňuji:
Pro vyneve – nevím, jak můžete slečně říct, že si má předepsat HA, když je ještě tak mladá. Víte vůbec, že než se ženě upraví cyklus, tak by vůbec HA neměla brát? Může pak dojít k neplodnosti, když se ještě hormonální osa neupraví a my ji přebijeme umělými hormony. Takže pokud nemáte cyklus pravidelný, HA neberte!!! (ikdyby byl gynekolog vůl a předepsal by vám ji)

Další odpovědi
vyneve

záleží na věku: mladé dívky po začátku menstruace to mají čast(o)ěji.

upravit cyklus by mohla antikoncepce. Pokud krvácíte nepravidelně, je namístě vyšetření pro odhalení případné choroby.

Jituna

POužívaní vhodné antikoncepce často tento problém srovná. Je na místě poradit se s lékařem.