Meloun s rumem-máte vyzkoušeno?

Už jste to někdy dělali a máte recept.. kolik rumu na jak velký meloun, jak dlouho nechat zaležet a výsledek experimentu 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Ve studene kuchyni to delal syn vedouciho.Vzal velky meloun,asi litr rumu do nej vpravil injekcni strikackou,pocho­pitelne po cele plose,nechal ulezet par hodin,vysledek chutny.

Další odpovědi
anonym

Nemám rád melouny.

alexandra

Můj muž to dělá zase tak,že nakrájí meloun na kostičky,zaleje ho přiměřeně rumem a nechá odležet pár hodin.Je to úplně jedno,kolik ho tam dáte,ale tak ať je to namočené.

elektrikář

Melounová bovle. Vychladit meloun nakrájet nakostičky,Dát do mísy osladit přilít litr bílého vína a deci rumu.Nechal rozležet. Pokapat citronem podávat ve vysoké sklenici led a sodovka. Podáváme z lžičkou a brčkem Potřetí sklenici už vám horko nebude vadit.Nechat rozležet do druhého dne. pokud to nevydržíte nic se nestane