jsemjá

Měli jste rádi Michala Tučného a jeho písničky?

Michala zná snad každý, a kdo ne měl by. Zdroj: https://pixaba­y.com/cs/photos/ma­lovan%C3%A9-kytara-hippie-hudba-1087209/

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Další odpovědi
Zvidatel

Na českou hudbu moc nejsem, ale jo, poslouchal jsem ho. Hned si vzpomenu na Snídani v trávě, Všichni jsou už v Mexiku, Prodavač. Ty mám rád.

seraphico

Neměl. Není to můj šálek čaje.

Kepler

Docela jo, ale musel jsem na něj mít náladu.

briketka10

Asi stejný jako k Gottovi. Moc jsem ho nemusela..
Ale některé emerické „kántry“ mám docela ráda :)

Kelt

Michal Tučný zpíval s Greenhorny, později Zelenáči a potom to byli Fešáci. Celkem měli dobré písně. A taky tam byli Zpěváci, Tomáš Linka, Mirek Hoffman, Jindra Štáhlavský a jiní. Ale Blízko Little Big Hornu zpívá Michal Tučný skvěle.

paul1

Ano, jeho písně byly vtipné a měly šmrnc

Emefej

Nebyl jsem jeho fanoušek. Tuhle hudbu neposlouchám.

zjentek

Jo jo… kdyby tak šlo si stopnout raketu, a nechat se šoupnout na jinou planetu… (;

Ale jinak jsem k němu choval obdiv podobný jako třeba k Rolling Stones – téměř žádný.