jsemjá

Měli jste rádi Aviciiho a jeho písničky?

Avicii sice už zemřel, ale jeho hudbu si dodnes pouští několik lidí na světě. Měli jste ho taky rádi?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Přiznám se, že toto jméno slyším poprvé, ale nedalo mi to, a podíval se na youtube a písnička Hey Brother, mě uchvátila.´a určitě si poslechnu i další. Talent od Boha!

Další odpovědi
Zvidatel

Měl. A kdo by neznal Wake me up. Minimálně alespoň v rádiu to musel skoro každý slyšet.

Butters_xD

Ano, byl to jeden z nejlepších hudebních producentů :(

Malvína

Ano! Obzvláště Hey brother a Pure Grinding.

Nela56

Moc :) Byl to talent..

marci1

Ano, měla a mám ráda jeho písničky. Třeba „Wake Me Up“, „Hey Brother“ aj. 🙂