Avatar uživatele
Kepler

Měli jste někdy „nadstandardní“ vztah se svým učitelem/učitelkou?

Nebo jste o něčem takovém věděli na své střední či VŠ? Nemusí jít přímo o milenecký vztah.

Původní chybný tvar ..... „nadstandartní“ …

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, redy, marci1, Lamalam před 2792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Ano měla. Moje mamka byla na gymnáziu má třídní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

No, v prváku na vejšce jsem se zamilovala do pána inženýra, kerej nás měl na laborky z obecný a anorganický chemie, měla jsem za to, že u něj absolutně nemám šanci. No, byli jsme spolu rok a půl, skončila jsem to vlastně minulý léto. A on se letos v červnu oženil :)
Holt jsem si myslela, že bude takovej, jakýho jsem si ho představovala, ale i později mi vícero lidí pobaveně potvrdilo, že téměř všichni chemici maj několik společných negativních vlastností :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cenobita

Osobně já neměl, ale na maturitním večírku však probíhaly různé třenice (pro mě nepřijatelné).

Na VŠ se jedna studentka tahala s vyučujícím, takže se to zřejmě často stává.

Jo také mne to napadlo, ale spolužačky byly přece jen přitažlivější.

Zdroj: ze života Cenobity

Upravil/a: Cenobita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nikdy mne to ani nenapadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Takových je; hlavně když nejde o trestný čin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Já osobně ne ani platonický. Až na pár ojedinělých pánů jsem měla štěstí na učitelky a to ještě převážně dámy v předdůchodovém až důchodovém věku. Učitelů jsem zažila jen 6, i to byli převážně pánové nejméně o genreaci starší.
Věkovou výjimkou byl jeden mistr odborného výcviku. Ten byl pochopitelně obletován spolužačkami ze všech stran. Já jsem byla výjimka, my jsme se vzájemně moc nemuseli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne, neměla, ale moje spolužačka s učitelem chemie a tělocviku ano a po střední se vzali. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ano.
S učitelem matematiky. A samozřejmě nešlo o milenecký vztah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Já jsem dodnes v kontaktu se svým panem profesorem ze střední školy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

RyuzakiKate: jako chemika mě docela zajímá, co se o nás povídá. Pochlub se, když jsi to už nakousla! 🙂

před 2792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Hehe, no přímo u nás se katedra biologie s tou chemickou moc nemusej, protože biologové na tý chemii docela vylítávaj, teda na tý organice a biochemii, ale to je jedno. Osobně jsem s žádným z nich problém neměla, ale většina spolužáků se shodla na tom, že si na studentech léčej komplexy. V zimě jsem mluvila s jednou slečnou, která absolvovala chemii v Pardubicích, kam jsem si dávala taky přihlášku, a ta mi řekla, že je dobře, že jsem tam nešla. Prý záviděla kamarádce, která se proháněla na terénkách a ona na to musela koukat z okna laboratoře. A u zkoušek byli profesoři prý taky protivní, přísní a brali studenty spíš jako obtíž (no jasně, když maj sami dost práce, ale proč pak lezou do pedagogiky?). No a můj teď už bývalý byl též sám jeden velký protivný komplex, ale stále si (a mně) musel dokazovat, jak je strašně chytrej :)

před 2792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No jo pedagogové a zkoušející, to je trochu jiná sorta, ale jinak máš pravdu, to bych mohl dlouze vyprávět. Ale měli jsme jednu docentku fyzikální chemie (ve které jsem plaval) a o ní jsem věděl, že má ráda modré košile a kravaty pod sakem. Tak jsem si to vzal a nebyl žádný problém. Ta byla fajn. 🙂 Ale jinak je to spíš záležitost osobní nátury a ne typu vzdělání.

před 2792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Tak jistě :) jen že obecně na chemii je potřeba mít spešl analytickej mozek (obzvlášť pro tu analytickou, hehe) a nikdy jsem neviděla chemika zapálenýho pro svou práci, kdežto biologové jsou kolikrát fakt správní magoři :D

před 2792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Máš pravdu, chemik se pro svou práci nedovede nadchnout. Sám sobě se divím, že jsem to těch 20 let jako armádní chemik, 7 let ve výzkumáku a 2 roky jaku učitel vůbec vydržel.

před 2791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

A to by ses divila. Znal jsem jednoho chemika – kdybys ho viděla, tak se pos… smíchy. Brýle vždycky nakřivo o svůj vzhled evidentně neměl zájem. Vlasy ala vrabčák (tehdy to ještě nebylo v módě), jak si ze zoufalství do nich furt vjížděl rukama. A pozorovat ho při práci v laborce, to byl fakt zážitek: něco jako když se Qasimodo pokouší o balet. Ten teda do chemie zažraný byl. A chemie do něho. Od kyselin flekaté ruce a plášť prožraný úplně všude.

před 2791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Čest této výjimce :)

před 2791 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Lamalam: http://jpeg.cz/i­mages/2016/09/­01/43Hi.jpg. Tak to mě nenapadlo. Bývalá manželka taky mohla učit naše děti, ale raději je dala do jiné třídy, aby nebyly blbé kecy.

před 2792 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Já bych taky byla radši, kdyby mě neučila. Byly blbé kecy. A aby toho nebylo málo, tak na základce mě učila babička.

před 2792 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek