zvonisek

Je možné, že jsem byla zamilovaná do svého učitele?

Nevím, každý den se mi o něm zdálo a stýskalo se mi, ale spíše jsem ho velice uznávala.

Odpovědi
Edison

Ano.

zett

Ano, je to klidně možné. V dnešní době se to děje velmi často. Holky v nich někdy cítí takovou tu oporu, zkušenosti ze života, chytrost což je pro holky velice atraktivné. A to ti mladí teprvě nachvíli dospělí ještě nemají v sobě tyto prvky, prostě ti mladí jsou nevyzrálí ještě